Alev Dumanlı

Alev Dumanlı

Şirketimiz kurucu ortaklarından Alev Dumanlı 1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun olmuş, 1988-1992 yılları arasında KPMG ve Deloitte firmalarında bağımsız denetim konusunda çalışmıştır.

1992-2017 yılları arasında Borsa İstanbul A.Ş. Kotasyon Bölümü'nde halka arzlardan sorumlu yönetici olarak görev almıştır. Kotasyon Bölümü'nde çalıştığı 27 yıl süre içerisinde halka arz olan şirketlerin Borsa'da işlem görmesi için yapılan başvuruların değerlendirilmesinde görev almıştır.

Ayrıca Borsa'da işlem gören şirketlerin Borsa İstanbul kotasyona ilişkin mevzuatı karşısındaki durumlarının değerlendirilmesi, Kotasyona Yönergesi'nin hazırlanması, şirketlerin kamuyu aydınlatma ve kurumsal yönetim uygulamalarına yönelik çalışmalardan sorumlu olarak çalışmıştır.

2021 yılında Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş.'nin halka arzında katkıda bulunmuştur.

Halen;
Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş.,
Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş.,
Lider Faktoring A.Ş.
Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Koleksiyon Mobilya Sanayi 'de
bağımsız yönetim kurulu üyelikleri bulunmaktadır.

Halka arz ve diğer sermaye piyasası konularında danışmanlık faaliyetleri sürdüren Alev Dumanlı, SMMM, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisanslarına sahiptir.
Dumanlı Finansal Danışmanlık
Dumanlı Finansal Danışmanlık
Antrium Residence
Saray Mah. Harput Sok. 12.Blok D.6
Ümraniye - İstanbul