Alev Dumanlı

Alev Dumanlı

Şirketimiz kurucu ortaklarından Alev Dumanlı 1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun olmuştur. 1988-1992 yılları arasında KPMG ve Deloitte firmalarında bağımsız denetim konusunda çalışmıştır.
1992-2017 yılları arasında Borsa İstanbul A.Ş. Kotasyon Bölümü'nde halka arzlardan sorumlu yönetici olarak görev almıştır. Kotasyon Bölümü'nde çalıştığı 27 yıl süre içerisinde halka arz olan şirketlerin Borsa'da işlem görmesi için yapılan başvuruların değerlendirilmesinde görev almıştır.  Ayrıca Borsa'da işlem gören şirketlerin Borsa İstanbul kotasyona ilişkin mevzuatı karşısındaki durumlarının değerlendirilmesi, Kotasyon Yönergesi'nin hazırlanması, şirketlerin kamuyu aydınlatma ve kurumsal yönetim uygulamalarına yönelik çalışmalardan sorumlu olarak çalışmıştır.
Halen Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş., Lider Faktoring A.Ş., Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş., Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş., ve Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktadır.
Halka arz ve diğer sermaye piyasası konularında danışmanlık faaliyetleri sürdüren Alev Dumanlı’nın SMMM ruhsatı, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansları bulunmaktadır.
Engin Dumanlı

Engin Dumanlı

Kurucu Ortak Engin Dumanlı 9 Eylül Üniversitesi, İİBF mezunudur (1984). İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü Yüksek Lisans (1985), Heriot-Watt University Uluslararası Bankacılık ve Finans, MSc (1993) ve Doğuş Üniversitesi Finansal İktisat Doktora (2018) Programlarını tamamlamıştır. Ayrıca, Lozan Üniversitesi İleri Seviye Futbol Yönetimi Sertifika Programını (UEFA CFM) tamamlamıştı r(2017).
1987-1995 yıllarında İktisat Bankası, Pamukbank, Marmarabank ve Sınai Yatırım Kredi Bankasında uzman ve yönetmen olarak görevler yapmıştır. 1995-2005 yıllarında Ekinciler Yatırım, Meksa Yatırım ve Sümer Yatırım'da Kurumsal Finans alanında uzman ve yönetmen olarak birçok halka arzda görev almıştır. 2008-2021 döneminde Fenerbahçe Futbol AŞ’de Genel Müdür olarak yapmış, Şirketin halka arz sonrası yeniden yapılanması, halka arz ve tahsisli olarak borçlanma aracı ve pay ihraçlarının gerçekleştirilmesinde rol almıştır. 2018-2019’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde finans alanında Y.Lisans dersleri vermiş, 2019-2022’de Fenerbahçe Üniversitesi, 2022-2023’de Beykoz Üniversitesi’nde tam zamanlı Dr. Öğretim Üyesi olarak Kurumsal Finans, Uluslararası Finans ve Para-Banka konularında dersler vermiştir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3, Kurumsal Yönetim Derecelendirme ve Türev Araçlar Lisanslarına sahiptir.
Nursen Sipahi

Nursen Sipahi

Şirketimiz Danışmanlarından Nursen Sipahi, 1988 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuş, 1990 yılında aynı Fakülte'nin Finans bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.
Çalışma yaşamına 1990'da Borsa İstanbul A.Ş. Borçlanma Araçları Piyasası Bölümü'nde başlayan Sipahi, 1991 yılında faaliyete geçen Tahvil ve Bono Piyasası'nın kurucu ekibinde yer almış, piyasanın tüm bölümlerinde, risk yönetiminde ve NASDAQ geçiş projesinde görevler almıştır. Borsa İstanbul'daki 27 yıllık meslek yaşamında, sermaye piyasaları konularında sayısız konferans, seminer ve eğitimde eğitmen ve konuşmacı olarak bulunmuştur. Bu çerçevede SPK, TCMB, Hazine Müsteşarlığı gibi kamu kurum ve kuruluşları ile bankalar, aracı kurumlar, şirketler, üniversiteler, ticaret ve sanayi odaları ve meslek teşkilatlarında Borsa ve Sermaye Piyasaları konularında sayısız eğitimler vermiştir. Sermaye Piyasası Lisanslama (SPL) kılavuzları ve mesleki eğitim ders notları hazırlanması yanı sıra borçlanma araçları ve piyasası konularında Borsa İstanbul ve Federation of Euro-Asian Stock Exchanges dergilerinde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.
Sermaye piyasası eğitimleri ve halka arz konularında şirketlere finansal danışmanlık vermeye devam etmekte olan Nursen Sipahi, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisanslarına sahiptir.
İlknur Coşkun

İlknur Coşkun

1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi'nde Yüksek Lisansını tamamladı. 1991-1994'de  T. İş Bankası AŞ. Organizasyon Müdürlüğü-Uzman Yardımcısı, 1994-2017'de Garanti Bankası AŞ. Ankara Bölge Müdürlüğü’nde Mali Analist, Krediler Müdürlüğü'nde Kredi Değerlendirme Yönetmeni ve Eğitim Müdürlüğü'nde Eğitmen görevlerinde bulundu. Garanti BBVA'nın  farklı yetkinliklerdeki  personeline sınıf içi eğitimler ve dijital kanallarında yayınlanan eğitimler, Frankfurt School of Finance and Management University ile işbirliği  kapsamında "Uluslararası Sertifikasyon Eğitimleri" ve "Bankacılık Sektörü-Üniversite  İşbirliği Projesi’" kapsamında Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Bölümü öğrencilerine eğitimler verdi. Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde Yarı Zamanlı Öğretim Elemanı olarak Bankacılık ve Sigortacılık MYO'da ders veriyor.  FODER üyesi ve «Gönüllü Eğiticisi», GETEM gönüllü okuyucusudur.