Nursen Sipahi

Nursen Sipahi

Şirketimiz Danışmanlarından Nursen Sipahi, 1988 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuş, 1990 yılında aynı Fakülte'nin Finans bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Çalışma yaşamına 1990'da Borsa İstanbul A.Ş. Borçlanma Araçları Piyasası Bölümü'nde başlayan Sipahi, 1991 yılında faaliyete geçen Tahvil ve Bono Piyasası'nın kurucu ekibinde yer almış, piyasanın tüm bölümlerinde, risk yönetiminde ve NASDAQ geçiş projesinde görevler almıştır. Borsa İstanbul'daki 27 yıllık meslek yaşamında, sermaye piyasaları konularında sayısız konferans, seminer ve eğitimde eğitmen ve konuşmacı olarak bulunmuştur. Bu çerçevede SPK, TCMB, Hazine Müsteşarlığı gibi kamu kurum ve kuruluşları ile bankalar, aracı kurumlar, şirketler, üniversiteler, ticaret ve sanayi odaları ve meslek teşkilatlarında Borsa ve Sermaye Piyasaları konularında sayısız eğitimler vermiştir. Sermaye Piyasası Lisanslama (SPL) kılavuzları ve mesleki eğitim ders notları hazırlanması yanı sıra borçlanma araçları ve piyasası konularında Borsa İstanbul ve Federation of Euro-Asian Stock Exchanges dergilerinde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.

Sermaye piyasası eğitimleri ve halka arz konularında şirketlere finansal danışmanlık vermeye devam etmekte olan Nursen Sipahi, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisanslarına sahiptir.
Dumanlı Finansal Danışmanlık
Dumanlı Finansal Danışmanlık
Antrium Residence
Saray Mah. Harput Sok. 12.Blok D.6
Ümraniye - İstanbul